چهارشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۵,۱۹:۲۹
 

  در اجرای سیاستهای خصوصی‌سازی در برنامه‌های پنج ساله توسعه اقتصادی اجتماعی و فرهنگی اول و دوم جمهوری اسلامی ایران، شرکت ملی صنایع پتروشیمی نسبت به واگذاری تعدادی از طرح‌های خود به بخش خصوصی اقدام و در این ارتباط موافقت اصولی طرح تولید پلی‌اتیلن به نام شرکت لاله در تاریخ 20/06/1381 در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده، صادر گردید.

ظرفیت طرح، تولید 300 هزار تن پلی‌اتیلن سبک در سال است که پس از انتخاب پیمانکار، عملیات احداث کارخانه در سال 1382 شروع و با استعانت از پروردگار متعال و بهره‌گیری از نیروی خلاق متخصصان داخلی در فروردین 1388به بهره‌برداری رسید.

کارخانه شرکت در قعه زمینی به مساحت 12 هکتار در شهرستان ماهشهر واقع در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی سایت 2 احداث و دفتر مرکزی آن در تهران است.

اداره امور مختلف کارخانه توسط حدود 300 نفر از متخصصین ایرانی در رده‌های مختلف شغلی صورت می‌گیرد و در عین حال برای بخشی از کارهای فنی و تعمیراتی از وجود پیمانکاران داخلی استفاده می‌شود.

 

خط مشی سیستمهای یکپارچه

شرکت پتروشیمی لاله تولید کننده محصولات پلی اتیلن سبک با عنایت به روند پرشتاب گسترش بازار داخلی و بین المللی، با استقرار نظام مدیریت یکپارچه مطابق با استانداردهای ISO 9001:2008 ، 2004 :ISO 14001 و OHSAS 18001:2007 خود را متعهد به رعایت کلیة الزامات و پیشگیری از بروز حوادث، آلودگی و صیانت از محیط زیست می‌داند و در این راستا، تمامی برنامه‌ها ی خود را بر اساس مقاصد زیر تنظیم می‌نماید:           ادامه ...   

برنامه ها و فعالیتها

 آیکن  بهینه‌سازی تولید محصول به منظور افزایش رضایتمشتری
 آیکن  رتقاء زیر ساخت‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری
 آیکن  ارتقاء سطح دانش و آگاهی کارکنان نسبت به فناوری روز
 آیکن  مهارت و توانمندی‌های آنها در سایر موضوعات مرتبط
 آیکن  فناوری روز، الزامات سیستم‌های مدیریتی و توسعه
 آیکن  بهبود مستمر سیستم مدیریت یکپارچه
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت پتروشیمی لاله می باشد.